Uitslagen Gildefeest Sint Joris Gilde Oirschot

21 mei 2017

Optocht:

1e prijs grote gilden: Gilde St. Catharina en St Barbara Leende

1e prijs middelgrote gilden: St. Matthias Gilde Oploo

1e prijs kleine gilden: St. Martinus en St. Antonius Gilde Lexmond

Beste Nar: St. Matthias Gilde Oploo

Mooiste Patroonheilige: St. Matthias Gilde Oploo

 

Standaardrijden:

1e prijs optocht: Boom Gilde St. Catharina en St Barbara Leende

2e prijs optocht: van Meel St. Willibrordusgilde Bakel

1e prijs toernooiveld: Boom Gilde St. Catharina en St Barbara Leende

 

Laserschieten:

1e prijs gildejeugd 8-12 jaar : Diederick vd Schoot

2e prijs gildejeugd 8-12 jaar: Tygo van der Leest

1e prijs niet-gildejeugd 8-12 jaar: Eva Maas

1e prijs gildejeugd 13-15 jaar: Daan van Haagevoort

1e prijs niet-gildejeugd 13-15 jaar: Sven Janssen

 

Vendelen:

1e prijs vaandelklasse >50 jr: Mat Ermens St. Matthias gilde Oploo

1e prijs vaandelklasse 40-50 jr: Willem Hamers St. Barbara gilde Ravenstein

1e prijs vaandelklasse zonder acrobatiek: Erik van Happen St. Catharina en St. Barbara Leende

2e prijs vaandelklasse zonder acrobatiek: F.W. v.d. Sande St. Odulphus gilde Best

1e prijs klasse A: Martien Verhoeven St. Willibrordus gilde Esch

2e prijs klasse A: Marc Ermens St. Matthias gilde Oploo

1e prijs klasse B: Ronald van Meel St. Willibrordus Bakel

2e prijs klasse B: Martijn Bekx St Willibrordus Bakel

1e prijs klasse C: vd Huygevoort St. Joris Hoogeloon (na loting)

2e prijs klasse C: Koen Aarts St. Jan Soerendonk

1e prijs jeugdklasse t/m 12 jaar: Yvonne Jutten St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs jeugdklasse 13-15 jaar: Joris van Dijk St. Catharina en St. Barbara Leende

2e prijs jeugdklasse 13-15 jaar: Joep Jutten St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs groepen senioren 4/5 personen: St Matthias gilde Oploo

1e prijs groepen senioren >6 personen: St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs groepen junioren: St. Catharina en St. Barbara Leende

 

Jeu de boules:

Landjonker: St. Anthonius Abt Liempde

Heerboer: St. Joris Udenhout

Pachter: St Willibrordus Esch

Trommen en Bazuinblazen:

Trommen:

1e prijs jeugdklasse: Jaimy van der Sluis St. Catharina en St. Joris Rosmalen

2e prijs jeugdklasse:  Denise Jutten St. Catharina en St. Barbara Leende

3e prijs jeugdklasse: Demi van den Broek St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs ereklasse: Toin van Zon St. Willibrordusgilde Alphen

1e prijs klasse U: Coen Heijmans St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs klasse A: Damy Looijmans St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs klasse B: Koen Bouwmans St. Willibrordusgilde Bakel

1e prijs klasse C: Stijn Gijbels St. Sebastiaan Lage Mierde

2e prijs klasse C: Remco Bekx St. Willibrordusgilde Bakel

1e prijs groepen senioren klasse A: St. Catharina en St. Barbara Leende

1e prijs groepen senioren klasse B: St. Willibrordusgilde Bakel

1e prijs groepen senioren klasse C: Onder Voorbehoud – niet uitgegeven

1e prijs groepen jeugd: Onder Voorbehoud – niet uitgegeven

 

Bazuinblazen:

1e prijs klasse A: Jessi Daams St. Joris en St. Catharina Gemonde

1e prijs klasse B: Wesley Hoefmans St. Willibrordusgilde Alphen

1e prijs klasse C: Berrie van Nunen St. Joris gilde Oostelbeers

1e prijs klasse E: Onder Voorbehoud – niet uitgegeven

1e prijs groepen: St. Joris en St. Catharina Gemonde

 

Kruisboog op wip

Koningskruis: Nico Rutten Broederschap OL Vrouwe Oirschot

Kampioen: Sjef op ’t Hoog St. Joris Moergestel

Korps: St. Catharina Moergestel

1e prijs viertallen: Broederschap OL Vrouwe Oirschot

2e prijs viertallen: St. Jan Baptist Oerle

3e prijs viertallen: St. Joris en St. Catharina Gemonde

4e prijs viertallen: St. Sebastiaan Westelbeers

5e prijs viertallen: St. Joris Diessen

1e prijs personeel: Tinus Meulenbroeks St. Jan Baptist Oerle

2e prijs personeel: Jan Nouwens St. Joris Hoogeloon

3e prijs personeel: Jos vd Ven St. Catharina Moergestel

4e prijs personeel: Wilfred vd Leest St. Joris Gemonde

5e prijs personeel: Sjef v Roessel St. Catharina Moergestel

6e prijs personeel: André Das St. Jan Baptist Oerle

7e prijs personeel: Hennie Hendrikx St. Joris Moergestel

8e prijs personeel: Mari vd Sande St. Joris Moergestel

9e prijs personeel: Leo Schellekens Broederschap OL Vrouwe Oirschot

 

Kruisboog op doel

Koningskruis: Peter Gruijthuijsen

Kampioen: Kees van de Wouw

Korps: St. Joris Goirle

1e prijs viertallen: St. Ambrosius Lage Mierde

2e prijs viertallen: St. Ambrosius Lage Mierde

1e prijs personeel: Jef Willems St. Joris Hilvarenbeek

2e prijs personeel: Ad Hoefnagels

3e prijs personeel: Hans van Doremalen

 

Handboog op wip

Koningskruis: Mark de Boer St. Willibrordus Alphen

Kampioen: Ad van Hees St. Willibrordus Alphen

Korps: St. Willibrordus Alphen

1e prijs viertallen: St. Sebastiaan Diessen

2e prijs viertallen: St. Sebastiaan Diessen

1e prijs personeel: Mark de Boer St. Willibrordus Alphen

2e prijs personeel: Toon Rooijakkers St. Sebastiaan Diessen

1e prijs jeugd: Jens v Garsel St. Ambrosius Lage Mierde

 

Handboog op doel

Koningskruis: Frans Hoeks St. Willibrordus Casteren

Kampioen: Frans vd Sande St. Sebastiaan en St. Barbara Moergestel

Korps: St. Willibrordus Casteren

1e prijs viertallen: OL Vrouwe Broederschap Biest-Houtakker

2e prijs viertallen: OL Vrouwe Broederschap Biest-Houtakker

1e prijs personeel: Toine van Balkom OL Vrouwe Broederschap Biest-Houtakker

 2e prijs personeel: Frank Rommens St. Willibrordus Alphen

3e prijs personeel: Jan Daemen St. Willibrordus Casteren

1e prijs jeugd: Michael Weijtmans St. Joris Udenhout

 

Voetboog

Koningskruis: Ben vd laar St. Odulphus gilde Best

Kampioen: Bert Essers St. Odulphus gilde Best

Korps: St Joris gilde tilburg

1e prijs viertallen: St. Odulphus gilde Best

1e prijs personeel: Bart Swinkels St. Odulphus gilde Best

 

Geweer

Keizerskruis: Jan Timmermans St. Joris Middelbeers

Koningskruis: Bart Vromans St. Joris Udenhout

Kampioen: Evelien van der Loo St. Joris en St. Catharina Gemonde

Korps: St. Monulphus en Gondulphus Knegsel

1e prijs viertallen: St. Joris en St. Catharina Gemonde

2e prijs viertallen: St. Catharina en St. Barbara Leende

3e prijs viertallen: St. Monulphus en Gondulphus Knegsel

1e prijs personeel: Nol Wouters St. Monulphus en Gondulphus Knegsel

2e prijs personeel: Erik Verhappen St. Catharina en St. Barbara Leende

3e prijs personeel: Johan Meevis St. Catharina en St. Barbara Leende