Top 7 score
  UITSLAGEN WINTER KRUISBOOG COMPETITIE OIRSCHOTSE GILDEN 13/14      
  Naam Gilde 5-10 19-10 2-11 16-11 30-11 7-12 21-12 4-1 18-1 15-2 Sub Gem Sub 7 Gem 22-2 8-3 22-3 29-3 Totaal Gem
Groep A Minimaal 120 punten over de beste 7 resultaten in eerste deel
1 Jos Smetsers Sint Sebastiaan 19 20 19 17 20 18 16 18 18 17 132 18,86 132 18,86 18 20 18 17 188 18,80
2 Ad Aarts OLV Broedersch   18 18 19 18 19 15 18 19 17 129 18,43 129 18,43 15 18 19 18 184 18,40
3 Thomas van Laarhoven Sint Joris 16 9 20 19 20 20   18 20 16 133 19,00 133 19,00 17 15 18 15 183 18,30
4 Aad Schakel  Sint Joris 16 18 15 19 18 19 13 19 17 18 128 18,29 128 18,29 19 18 18 18 183 18,30
5 Ad van Nunen Sint Sebastiaan 15 18   18 19 17 15 17 19 16 124 17,71 124 17,71 19 20 19 16 182 18,20
6 Bert Smits Sint Joris 17 13 17 19 18   17 15 17 14 120 17,14 120 17,14 16 18 19 16 173 17,30
Groep B Maximaal 119punten over de beste 7 resultaten in het eerste deel
1 Rien van Ruremonde * Sint Joris 17   17 18   15 13 16 17 17 117 16,71 117 16,71 16 13 16 17 166 16,60
2 Frank Smetsers OLV Broedersch   18   17 17 17 15 14 15 16 115 16,43 115 16,43 17 17 17 13 166 16,60
3 Gerard Spanjers   Sint Joris 17   18 17 18 17 16   13 13 116 16,57 116 16,57 18 17 14 10 165 16,50
4 Toon Verhagen Sint Joris 17   18 19 14 18   15 17 14 118 16,86 118 16,86 15 17 14 15 165 16,50
5 Jan van Zelst Sint Sebastiaan 14 15 18 11 12 17 14 17 17 15 113 16,14 113 16,14 16 18 15 9 162 16,20
6 Jan van de Ven OLV Broedersch     18 15 15 14 13 15 14 13 104 14,86 104 14,86 12 14 14 16 148 14,80
7 Rieky van Beek Sancta Barbara 0 15 14 18 15   13 9 11   95 13,57 95 13,57         95 13,57
8 Wim van Nistelrode Sint Sebastiaan 10 15 13 11 12 17 13 13 11   94 13,43 94 13,43         94 13,43
Buiten mededingen  Niet vereiste minimum van 7 resultaten in eerste deel
1 Jan van Esch Sint Joris 8     9 7   13 14 14   65 10,83 65 10,83   12   10 87 10,88
2 Bep Smits Sint Joris             17 17 17 15 66 16,50 66 16,50       10 76 15,20
3 Martien van Loon    Sint Joris   20 18 17             55 18,33 55 18,33         55 18,33
4 Agnieszka Bodys Sint Joris   20 17 14             51 17,00 51 17,00         51 17,00
18 Mark Smetsers OLV Broedersch                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
14 Piet Schellekens OLV Broedersch                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
20 Bep Smits Sint Joris                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
21 Roni Broers OLV Broedersch                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
23 Jan van Overbeek Sint Joris                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
24 Martien vd Ven Sancta Barbara                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
25 Henk van Loon Sr Sint Joris                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
26 Willy de Kuiper Sint Sebastiaan                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
27 Babette Dankers OLV Broedersch                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
28 Sjef Vingerhoeds Sint Joris                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
15 Hans Smetsers Sint Joris                     0 ##### 0 #####         0 #DEEL/0!
5 Hanneke van Ruremonde Sint Joris                 17   17 17,00 17 17,00 15       32 16,00
 
* Winnaar na kamp