Top 7 score
  UITSLAGEN WINTER KRUISBOOG COMPETITIE OIRSCHOTSE GILDEN 12/13      
  Naam Gilde 6-10 20-10 3-11 17-11 1-12 15-12 29-12 12-1 26-1 16-2 Sub Gem Sub 7 Gem 23-2 9-3 23-3 30-3 Totaal Gem
Groep A Minimaal 128 punten over de beste 7 resultaten in eerste deel
1 Aad Schakel * Sint Joris 19 20 19 19 17 19 19 17 16 18 183 18,30 133 19,00 19 15 14 18 185 18,50
2 Ad Aarts OLV Broedersch 20 20 18 19 19 20 16 18 17 20 187 18,70 136 19,43 17 16 14 16 185 18,50
3 Ad van Nunen Sint Sebastiaan 19 19 18 19 18 18 18 20 16 19 184 18,40 132 18,86 12 17 14 19 182 18,20
4 Jos Smetsers Sint Sebastiaan 18 17 18 20 18 19 18 14   19 161 17,89 130 18,57   15 14 20 179 17,90
5 Bert Smits Sint Joris 18 19 20 19 19 18 16 19 18 18 184 18,40 132 18,86 15 16 9 15 178 17,80
6 Conny van Dommelen OLV Broedersch 19 20 18 17 16 18 17 16 18 19 178 17,80 129 18,43 15 17   16 177 17,70
Groep B Maximaal 127 punten over de beste 7 resultaten in het eerste deel
1 Mark Smetsers OLV Broedersch 17 16 20 19   17 18 15   17 139 17,38 124 17,71 16 17 10 16 173 17,30
2 Jan van Zelst Sint Sebastiaan 17 19 13   18 18 13 18   19 135 16,88 122 17,43 16 13 10 15 166 16,60
3 Rien van Ruremonde Sint Joris 15 18   19 17   17   15 14 115 16,43 115 16,43 12 17 9 15 159 15,90
4 Gerard Spanjers   Sint Joris   15 20   15 18 15 17 16 19 135 16,88 120 17,14 13 14 14 13 161 16,10
5 Piet Schellekens OLV Broedersch 19 19 14 18 17 17 17 17   16 154 17,11 124 17,71 14 14 0   152 15,20
6 Bep Smits Sint Joris 18 15 17 12 17 12 14 18 15 20 158 15,80 120 17,14 14   11   145 16,11
7 Jan van de Ven OLV Broedersch 18 15   18 14 14 13 14 11 12 129 14,33 106 15,14   15 11 10 142 14,20
8 Roni Broers OLV Broedersch       16 17 18 15 16 12 18 112 16,00 112 16,00 15   2   129 14,33
Groep C Maximaal 104 punten over de beste 7 resultaten in het eerste deel
1 Frank Smetsers OLV Broedersch 11 17 16 15 15 12       18 104 14,86 104 14,86 15 16 10 15 150 15,00
2 Toon Verhagen Sint Joris 20 16 14 10 11 14   11 10 15 121 13,44 101 14,43 12 15 7   135 13,50
3 Jan van Overbeek Sint Joris   14   13 14 18 11 8   16 94 13,43 94 13,43 12 15 10 13 134 13,40
4 Martien vd Ven Sancta Barbara 12 16     11 19 15 10 15 13 111 13,88 101 14,43 14 15   14 144 14,40
5 Rieky van Beek Sancta Barbara 16   14 14 13 17   12   13 99 14,14 99 14,14 10 14     123 13,67
6 Wim van Nistelrode Sint Sebastiaan 15 14 13 14 13 15 11 9 11   115 12,78 95 13,57 5 7 9 15 126 12,60
7 Corry van Vugt OLV Broedersch       14 17 14 13 10 13 15 96 13,71 96 13,71 13       109 13,63
8 Henk van Loon Sr Sint Joris 17 17 14 14   13 12 12     99 14,14 99 14,14         99 14,14
Buiten mededingen  Niet vereiste minimum van 7 resultaten in eerste deel
23 Willy de Kuiper Sint Sebastiaan 10   16 14   15     15   70 14,00 70 14,00     14 17 101 14,43
24 Babette Dankers OLV Broedersch 17 14 14 13 15           73 14,60 73 14,60         73 14,60
25 Sjef Vingerhoeds Sint Joris 20     14   17 17       68 17,00 68 17,00         68 17,00
26 Hans Smetsers Sint Joris 17 19 17               53 17,67 53 17,67         53 17,67
27 Hanneke van Ruremonde Sint Joris             13   15   28 14,00 28 14,00 13       41 13,67
28 Martien van Loon    Sint Joris 19 19                 38 19,00 38 19,00         38 19,00
29 Thomas van Laarhoven Sint Joris 18 20                 38 19,00 38 19,00         38 19,00
30 Agnieszka Bodys Sint Joris 19 16                 35 17,50 35 17,50         35 17,50
*winnaar na kamp